ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU   ESHOP   FINANCOVÁNÍ   O NÁS  Zdravotní kočárky pro postižené děti  


FlexiThrone nabízí speciální zdravotní kočárky pro postižené handicapované děti, dorostlé i dospělé s nosnosti až 120 kg. Vybíráme lehké skládací kočárky s promyšlenou konstrukci pro snadnou manipulaci s hmotnosti od 14kg. V nabídce jsou i motorizované verze.

Díky produktům VakuForm a dalším doplňkům umíme přizpůsobit sezení pro konkrétní potřeby, včetně speciální opory a zajištění spravného sedu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádí Vám kočárek nezavázně a zdarma předvedeme v místě vašeho bydliště. Důkladná a nezávazná konzultace Vám pomůže vybrat ten správný produkt!


Prozkoumejte jednotlivé modely a jejich výbavu v našem eShopu:

Zdravotní kočárek 4Wheler New 4Wheler New Dánský čtyřkolový sportovní zdravotní kočárek pro handicapované děti má díky velkým kolům a lehké váze výrazně sportovní charakter. Čtyři kola zajišťují vysokou stabilitu při pohybu. Zároveň lze ke kočárku pořídit jako výbavu vyměnitelné otočné přední kolečka pro pohyb například v obchodním centru. Lehká váha cca 14kg a možnost kočárek složit ulehčuje manipulaci. Přitom nosnost je 85kg a kočárek pojem osoby až do cca 180cm. Pro naložení má kočárek 4Wheler sundávací kola a skládací rám.

Zdravotní kočárek 4Wheler Explorer New 4Wheler Explorer New Dánský čtyřkolový motorový zdravotní kočárek pro postižené děti,ale i dospělé. Motorová verze tohoto Dánského speciálního kočárku usnadňuje manipulaci v situaci, kdy je třeba více síly pro tlačení kočárku.

Zdravotní kočárek Kukini radost z pohybu Kukini Lehký sportovní tříkolový zdravotní kočárek pro postižené děti má velká kola pro snadný a rychlý pohyb. Zároveň lze ke kočárku pořídit jako výbavu vyměnitelné otočné přední kolečko pro pohyb například v obchodním centru. Lehká váha cca 14kg ulehčuje manipulaci. Pro naložení má kočárek Kukini sundávací kola a skládací rám. Kukini je určený prospíše menší děti do cca 120cm.

Zdravotní kočárek Nova prostorný a pohodlný Nova Velký zdravotní kočárek pro postižené děti vyráběný ve 3 velikostech s vysokou stabilitou. I tento kočárek je skládací pro lepší přepravu.
VakuForm Reha vakuové polohovací vaky VakuFormVakuové polohovací a tvarovací vaky pro zajištění správného sedu nebo lehu.

  Galerie zdravotních kočárků  


Zdravotní kočárek 4Wheler New
Zdravotní kočárek 4Wheler Explorer New
Zdravotní kočárek 4Wheler Explorer New
Zdravotní kočárek Kukini radost z pohybu
Zdravotní kočárek Kukini radost z pohybu i na kole
Zdravotní kočárek Nova prostorný a pohodlný
Zdravotní kočárek Nova nastavitelný dle Vaších potřeb


Sledujte videa s kočárky.


  KONTAKTY  

Výhradní zastoupení pro ČR:
FLEXiThrone s.r.o.
Jednatel: Lucie Kopřivová
mail: Koprivova@FlexiThrone.cz
telefon: 604 800 716

Martin Kopřiva
mail: info@FlexiThrone.cz
telefon: 604 733 974

GDPR - Ochrana soukromí